Voetbal4U.BE

De Vlaamse Voetbalsite!

TRANSFER: ‘AC Milan wil tweede speler van Standard Luik halen’

De Italiaanse grootmacht AC Milan wil een speler van Standard Luik binnenhalen. Het gaat om Alexandro Cavagnera. Zijn broer speelt al bij Milan.

facebook PLAY-OFFS in BELGIE! WED en KIJK LIVE naar DEZE WEDSTRIJDEN VIA UNIBET! (enkel voor actieve klanten) SCHRIJF JE HIER VRIJBLIJVEND IN!

Dat weet het medium La Dernière Heure te melden. Het is daarom geen toeval dat Standard onlangs besliste om de optie in het contract van de 19-jarige aanvaller te lichten, waardoor hij nog tot 2019 onder contract ligt.

Hierdoor moet AC Milan een transfersom betalen aan Standard en daar zullen ze ongetwijfeld het onderste uit de kan willen halen. Het verhaal doet denken aan de transfer van Charly Musonda Junior. Chelsea was toen vooral geïnteresseerd in hem, maar nam zijn broers toen ook over van Anderlecht, dat toen 2,5 miljoen euro ontving.

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *