Voetbal4U.BE

De Vlaamse Voetbalsite!

KASSA! Extra miljoenen voor Club Brugge

Club Brugge won gisteren door een 1-1 gelijkspel tegen Standard Luik kampioen van Belgie. Dit betekend dus ook deelname aan de Champions League en daar blijft het niet bij. Er komt zelfs nog meer geld bij kijken.

De UEFA trekt de premies in de Champions League weer omhoog. Als deelnemer van de groepsfase is Club Brugge zeker van minstens 15 miljoen euro. Elk punt dat ze sprokkelen brengt extra geld op.

facebook SUPERTIP: SCHRIJF JE VRIJBLIJVEND IN EN WED EN KIJK LIVE NAAR ALLE POTJES UIT DE JUPILER PRO EN PROXIMUS LEAGUE VIA UNIBET! (voor actieve klanten) + 80EURO WELKOMSTBONUS! facebook

Een gelijkspel stijgt van 500.000 naar 900.000 euro. Een overwinning brengt 2,7 miljoen euro op. In het huidige seizoen was dat 1,5 miljoen euro.

Standard of Anderlecht nemen aan de voorronde deel. Daar hoort ongeveer 5 miljoen euro bij. Stroomt die tweede Belgische ploeg niet door naar de groepsfase dan vangt Club Brugge hogere commissies via de marketingpool van de Champions League.

Club Brugge sprokkelde in zijn vorige deelname 0 op 18. Toen probeerden ze de kampioenenploeg samen te houden. Geen geslaagde keuze. Nu gooien ze het over een andere boeg.

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *