Voetbal4U.BE

De Vlaamse Voetbalsite!

Sinan Bolat ziet een wake-upcall voor Royal Antwerp

Royal Antwerp verloor gisteren het bekerduel tegen KV Mechelen met 3-1. Doelman Sinan Bolat klopt op tafel. “Dit was hetzelfde verhaal als tegen STVV”, zegt Sinan Bolat bij Sporza. “We verliezen te makkelijk duels. De tweede bal was altijd voor hen. Ze komen drie keer voor doel en scoren even vaak.”

facebook VANDAAG VOETBALWEDDEN? Stort €40 en speel met €120 bij UNIBET! BUITENKANSJE!! facebook

“Dit kan zo niet verder. We moeten dringend opnieuw de mentaliteit van het begin van het seizoen terugvinden.” “Er is geen vechtlust meer tot de 90ste minuut. Dit is een wake-upcall. De beker was heel belangrijk voor ons. Gelukkig krijgen we zondag tegen Gent alweer de kans om dit recht te zetten.”

“Met tactiek of wisselspelers had dit niets te maken. Kwaliteit is er genoeg. Het gaat om de mentaliteit. We hebben nog niets bereikt. Het is niet omdat we zeven matchen niet verloren en tweede of derde stonden dat we moeten gaan zweven. Laat ons nu maar bewijzen dat dit twee ongelukjes waren.

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *