‘Feyenoord meld zich bij Club Brugge voor Bas Dost’
Bas Dost moet de nieuwe spits worden van Feyenoord. De grote aanvaller is transfervrij op te halen bij het Belgische Club Brugge. Dit maakt het medium 1908 te melden.
Dost kon bij Club Brugge onder Alfred Schreuder niet altijd meer rekenen op een basisplaats, maar wist in het afgelopen seizoen nog wel tot twaalf doelpunten te komen in de Jupiler Pro League.
GOLDEN GOAL! Pak 10K met je VRIJE VOORSPELLING!
Inschrijven duurt slechts één minuut!
Feyenoord is niet de enige club uit de Eredivisie die belangstelling heeft voor Dost. De naam van de aanvaller wordt ook genoemd bij zijn oude clubs SC Heerenveen en FC Emmen. Bij laatstgenoemde club komt de aanvaller uit de jeugdopleiding, waarbij een eventuele transfer de cirkel rond zou maken. Dost speelde eerder ook nog voor Heracles Almelo, VfL Wolfsburg, Sporting Portugal en Eintracht Frankfurt.