“RSC Anderlecht-speler kandidaat bij Rode Duivels”
Op dit moment maakt er geen enkele speler van Anderlecht deel uit van de Rode Duivels. Volgens analist Eddy Snelders zou daar op korte termijn verandering in kunnen komen.
SUPERTIP!! VANAVOND SCHOTLAND – BELGIE: Ontvang 25% extra winst! BUITENKANSJE!!!!
Zo ziet hij een Rode Duivel in Elias Cobbaut. “Hij speelt op links, heeft lengte, kracht, loopvermogen en mentaliteit. Hij moet nog slimmer worden, af en toe mist hij overzicht in zijn keuzes. Hij is nu geblesseerd, maar lijkt op termijn een logische kandidaat voor de Rode Duivels”, aldus Snelders tegenover Knack.
RSCA plukte de 20-jarige wingback afgelopen zomermercato voor drie miljoen euro weg bij KV Mechelen. Op speeldag drie viel hij geblesseerd uit tegen Sporting Charleroi. De ligamenten in de enkel werden geraakt. Over een aantal weken zou Cobbaut opnieuw fit moeten zijn.