KAMPIOEN? “Tweestrijd tussen KRC Genk en Club Brugge”
Het ziet ernaar uit dat de titelstrijd dit seizoen tussen Genk en Club Brugge zal gaan. Dit is ook de mening van Dirk Medved. Hij is een voormalige verdediger van Blauw/Zwart. Hij denkt wel dat Club deze pot zondag moet gaan winnen.
DIT WEEKEND! WED en KIJK LIVE naar CLUB BRUGGE – GENK en ANTWERP – ANDERLECHT via UNIBET!!
ONTDEK HET HIER!!
Medved, die nu het Themacafé uitbaat bij… KRC Genk, is van mening dat enkel Genk en Club Brugge voor de landstitel gaan vechten. “Maar zelfs bij verlies moeten ze in Brugge de titelambities nog niet opbergen. Door de halvering van de punten blijft alles speelbaar. In Play-Off I verwacht ik een tweestrijd tussen Genk en Club. Voor blauw-zwart is de komst van de leider wel de ideale gelegenheid om de ietwat tegenvallende resultaten van de jongste weken door te spoelen. Een zege zou een enorme mentale opkikker zijn”, zegt hij aan De Krant van West-Vlaanderen.
In de heenwedstrijd werd het 1-1 tussen beide ploegen. Dieumerci Ndongola bracht Genk op voorsprong, maar uitgerekend Siebe Schrijvers zorgde toen voor de gelijkmaker.